Aktualności

Program MOST na UP

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST”.


Działający od prawie 19 lat Program umożliwia studiowanie na jednym z ponad dwudziestu najlepszych ośrodków akademickich w Polsce, a każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie w nim ofertę dla siebie. „MOST” ma ich ponad 1000 na studiach licencjackich oraz kolejny 1000 na studiach uzupełniających magisterskich. Oczywiście także osoby studiujące w systemie jednolitych studiów magisterskich znajdą coś dla siebie, a pakiet ponad 200 ofert skierowany jest wyłącznie do doktorantów.


Co najistotniejsze Program „MOST” umożliwia studiowanie  na uczelni przyjmującej nie tylko na takim samym kierunku jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunku pokrewnym. Skorzystanie z oferty Programu jest możliwe nawet wtedy, gdy było się już uczestnikiem Programu Erasmus. Zasada oczywiście działa również w drugą stronę – bycie MOST-owiczem nie uniemożliwi wyjazdu „na Erasmusa”.


Ze wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie Programu: www.most.amu.edu.pl


Najbliższa rekrutacja do programu „MOST” odbywać się będzie już od 31 października do 30 listopada 2017 roku (rekrutacja na cały semestr letni roku akademickiego 2017/2018). Zachęcamy do skorzystania z okazji!


 

 

 

Uniwersytet Pedagogiczny

im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie